I spent $10 at Dollar Tree and was able to make 3 dinners for my family of 4, less than $1 per serving! Here is what I bought- 24 oz …
I spent $10 at Dollar Tree and was able to make 3 dinners for my family of 4, less than $1 per serving! Here is what I bought- 24 oz …